Software Trading Platform™

Druhotné softwarové licence zakoupené u TrustedOne budou vč. Rodného listu licence i veškeré podkladové dokumentace doručeny prostřednictvím Software Trading Platform™ na adrese https://swtp.eu. Pro přihlášení prosím použijte přístupové údaje, které Vám zašleme v e-mailu s potvrzením o převodu.

Software Trading Platform™ byla vyvinuta jako nástroj pro převod práv k druhotným softwarovým licencím a k jejich následné evidenci. Naším cílem je dlouhodobě platformu rozvíjet tak, aby rozšiřovala svou funkčnost a byla efektivním nástrojem pro správu softwarových licencí.

welcome

Co Software Trading Platform™ umí?

Předně zde naleznete veškeré informace o Vašich nových druhotných licencích:

  • Název licencovaného produktu
  • Identifikaci licence
  • Rodný list licence (dokumentace k převodu)
  • Prohlášení původního vlastníka
  • Produktový klíč
  • Instalační média ke stažení
  • Fakturu jako nabývací titul
  • A chystáme toho mnohem více!

Kde informace naleznu?

Po přihlášení do svého účtu uvidíte obrazovku se seznamem Vašich licencí:

login

 

Po kliknutí na detail licence pak uvidíte informace vztahující se k dané licenci. Origin file jsou dokumenty identifikující původního nabyvatele licence a jeho příslušná prohlášení:

license_details

 

Všimněte si také prosím, že kromě identifikace licence je k dispozici také identifikace konkrétní objednávky (transakce) díky které se ta konkrétní licence dostala do Vašeho vlastnictví. Po kliknutí na interaktivní číslo ve sloupečku Transaction ID se dostanete na obrazovku, ve které naleznete Rodné listy licencí v dané transakci a také fakturu jako nabývací titul k této licenci:

transactions

 

Pevně věříme, že se Vám naše Software Trading Platform™ bude líbit a zjednoduší Vám evidenci Vašich softwarových licencí.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Pro velkoobchodní partnery:

Pro partnery máme k dispozici mnoho dalších užitečných nástrojů, jako je převod nabytých licencí, jejich zpětný odkup nebo evidenci vlastního stromu zákazníků. Pokud máte zájem stát se naším partnerem, prosím kontaktujte nás na info @ prednyslm.eu nebo prostřednictvím webového formuláře na www.prednyslm.eu. Těšíme se na spolupráci!